Search

:

Бегущая строка

Шановні споживачі! З 01.07.2019р. почав працювати новий сайт КП "Південно-Західні тепломережі" який знаходиться за адресою http://pztm.km.ua

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Шановнi мешканцi.

Для закупівлі газу і подальшого надання послуг з гарячого водопостачання, а також виконання заходів по ремонту котелень та теплових мереж необхідні кошти. КП «Південно-Західні тепломережі» переконливо просить Вас розрахуватись за раніше надані послуги по теплопостачанню і надалі проводити своєчасно поточну проплату.

Подача гарячої води залежить від Вашої проплати.

 

 

IMG 2

Грамота за підсумками 2018 року

IMG 01

 

Україна
Хмельницький міський голова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.04.2019 № 91-р

Про припинення опалювального сезону в м. Хмельницькому

Відповідно до пункту 4 розділу Х “Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. №620/378, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 р. за № 1310/16001, пункту 12  рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.09.2018 року №743 «Про готовність житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років»  та у зв'язку із підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8 градусів Цельсія:

  1. Припинити опалювальний сезон в місті з 08 квітня 2019 року.
  2. Міському комунальному підприємству “Хмельницьктеплокомуненерго”  (В. Скалій), комунальному підприємству “Південно-Західні тепломережі”  (П. Возборський) опалення лікувально-профілактичних установ, дошкільних, шкільних закладів міста, незалежно від форм власності, здійснювати на підставі звернень керівників закладів та установ.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови   А. Нестерука.

 Міський голова                                                      О. Симчишин

 

 

 
 
Шановні споживачі!
 
   Повідомляємо Вам, що завдяки покращенню проплати споживачів за послуги теплопостачання, відповідно зменшилась заборгованість перед НАК" Нафтогаз України" за використаний природний газ.
       З 1 квітня подача гарячої води не буде припинена.
     Прохання до абонентів, які ще мають заборгованість - розрахуватись та проплатити поточні нарахування.
Від Ваших розрахунків залежить в подальшому якісне надання послуг по гарячому водопостачанню.