Search

:

Шановні споживачі!

Згідно Закону України «Про звернення громадян» ст. 8 письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визначається анонімним і розгляду не підлягає.

Тому для розгляду Вашого звернення до КП «Південно-Західні тепломережі», просимо вказати вищезазначені відомості, в іншому випадку звернення розглядатися не будуть.

З повагою, адміністрація

 КП «Південно-Західні тепломережі»

       тел. 783904

Добавить вопрос
Абонент о/р 020525 Возмутительно! Почему не сделаны перерасчёты по последнему показателю счётчика, переданному по тел. 0672383867 и на вашем сайте? Я вам уже направляла запрос.Придётся написать официальную претензию на имя директора КП
Чому я не можу занести показники лічильника на ваш сайт???
Доброго дня! Чому в період передачі показів лічильників ГВ на сайті http://www.pivzahteplo.com/index.php не працює сервіс "Стан рахунку", зокрема 1-3 липня 2019 р.? А потім будете проводити перерахунок по оплаті за послугу не в користь спожживача, хоча сервіс не працює з вини КП "П-З Тепломережі"?
доброго дня. чому не можливо передати показники через офіційний сайт??? http://www.pivzahteplo.com/index.php/zvernennya
Доброго дня. На якій підставі, рахунок 41439, нараховано з 01.05.2019 року за ГВП 875,16 гр.
Доброго дня Прошу надати роз'яснення,чому без попередження та на разі відсутня інформація по відключенню гарячого водопостачання по вулиці Курчатова ?
Здравствуйте! Без особой радости узнала, что в микрорайоне Гречаны с 13 по 19 мая будет отсутствовать горячая вода. Согласно постановлению Кабмина №151, ремонтные работы можно проводить не дольше шести часов в сутки. В Национальной комиссии в сферах энергетики и коммунальных услуг уточняют: в случае, если отключение длится дольше, за каждые сутки сверх плана месячная плата за коммунальную услугу снижается на 3,3%. Хотелось бы узнать, планируется ли уменьшение платы за горячую воду за принесенные неудобства?
з якої причини за адресою Львівське шосе ,55, 3 підїзд 6 і 7 травня немає гарячої води?
Прошу пояснити, абонент 3327, як зрозуміти,що опалення з 01.04.19р. 381.97грн. і в той же час нижче "нараховано з 01.04.19р. 405.26грн. Опалення не працює, тоді які можуть бути нарахування? Які ж суми до сплати?
Прошу повідомити вартість опалення 1м2 за квітень 2019р. 4 і 5 підїздів по вул Курчатова 1Г . Дякую.
powered by smfaq