Search

:
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Повідомлення!


Мешканцям житлового будинку по вулиці Будівельників 22, в зв'язку з виконанням планово-профілактичних робіт котельні, тимчасово з 12.09.18 по 20.09.18 гаряче водопостачаня буде припинено. Подача гарячої води може бути відновлена раніше без попередження. Просимо вибачання за тимчасові незручності.

Адміністрація КП «Південно-Західні тепломережі»

 

Інформація про намір зміни тарифів на теплову енергію та централізоване постачання гарячої води 

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структури цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» від 30.07.2012 № 390 КП « Південно-Західні тепломережі» м. Хмельницький інформує про намір здійснити зміну тарифів на:

- теплову енергію для населення, управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій;

- послугу з централізованого постачання гарячої води для населення, управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, інших споживачів.

Планові тарифи на теплову енергію для населення, бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій та на послуги з централізованого постачання гарячої води для населення,управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, інших споживачів сформовані відповідно до вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869.

З повним текстом проектів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради: khm.qov.ua та веб-сайті підприємства .

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань приймаються в письмовому вигляді до 14 вересня 2018 р.  (протягом  15 календарних днів з моменту оприлюднення проектів регуляторних актів) за адресою 29000 м. Хмельницький, вул. Курчатова, 17/1, тел. 78-39-04, 78-39-05.  Електронна адреса  p.z.teplomerega@gmail.com

Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по-батькові особи ( для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Повідомлення про оприлюднення тарифів на послугу

Повідомлення про оприлюднення тарифів на теплову енергію

 

 

Повідомлення!

Мешканцям житлових будинків по вулиці: Курчатова 1д, 1г, 1з, 1к, 1л, Проскурівського підпілля 203, 209, 215, в зв'язку з заміною тепломережі по вулиці Курчатова (біля житлового будинку по вул. Курчатова 1а) з 27-го серпня 2018 року до 31-го серпня 2018 року включно, гаряче водопостачання буде тимчасово припинено.

Подача гарячої води може бути відновлена раніше, без попередження. Просимо вибачанння за тимчасові незручності.

 

 

 

Інформація про роботу гарячої урядової лінії

Звернення горомадян приймаються урядовою «гарячою лінією» за номером телефону 1545 та Хмельницьким обласним контактним центром за номерами телефонів 0 800 50 88 99 та +38 0382 65 90 80, через які можна звернутись до органів виконавчої влади за допомогою телефонного зв’язку.

Додатково повідомляємо, що Хмельницький обласний контактний центр змінив електронну адресу на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

інформувати громадян про роботу урядової «гарячої лінії» за номером телефону 1545 та роботу Хмельницького обласного контактного центру за номерами телефонів 0 800 50 88 99 та +38 0382 65 90 80, через які можна звернутись до органів виконавчої влади за допомогою телефонного зв’язку.
 
Додатково повідомляємо, що Хмельницький обласний контактний центр змінив електронну адресу на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Інформація щодо споживання послуг централізованого опалення та постачання гарячої води за 2017рік

Додаток 3