Search

:

Бегущая строка

Шановні споживачі! З 01.07.2019р. почав працювати новий сайт КП "Південно-Західні тепломережі" який знаходиться за адресою http://pztm.km.ua

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Повідомлення для споживачів послуг гарячого водопостачання

Постановою Кабінету Міністрів України №633 від 18.08.2017 внесені зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі — Правила) та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а саме:
- Пунктом 11 передбачено, що мешканцям квартир, які не передали показання квартирних засобів обліку гарячої води, нарахування за послугу з централізованого постачання гарячої води будуть проводитись за показаннями будинкового засобу обліку гарячої води, пропорційно кількості мешканців квартири. У випадку відсутності загальнобудинкового приладу обліку гарячої води - за нормами споживання.
Нагадуємо, споживачам необхідно щомісяця, до 1-го числа місяця, наступного за звітним, знімати та  передавати показання квартирних лічильників гарячої води по тел. 0800503906, 66-34-84,  0674044672, 0672384938, а також на сайті підприємства в розділі Стан рахунку "Передати показники" і відповідно сплочувати заборгованість та поточні нарахування.

Адміністрація КП "Південно-Західні тепломережі"